הצעת מחיר מהירה
הצעת מחיר מהירה Flag of the Great Britain
Flag of the Great Britain
0
מעקות מרפסת: סוגים, אפשרויות התקנה וכל מה שחשוב לדעת
מאי 14, 2024

מעקות מרפסת הן ללא ספק פריט חובה בכל בית שיש בו מרפסת. הסיבה הראשית אשר בגללה אנשים מתקינים מעקה למרפסת היא כמובן הבטיחות. גם אם מדובר על בית בלי ילדים או על מרפסת בקומה נמוכה, בכדי למנוע חשש כלשהו של סכנה, הפתרון היחיד הוא להתקין מעקה למרפסת. בכל מקרה, התקנת מעקות מרפסת חייבת להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה אשר תבצע את ההתקנה בצורה המקצועית ביותר, כך שתוכלו להיות רגועים שאין חשש של סכנה בשהייה במרפסת שלכם. התקנה שמבוצת על ידי אנשי מקצוע ללא ידע והכשרה מתאימה, יכולה להיות סכנה של ממש ולגרום לאסונות גדולים.

מעקה למרפסת – לא רק עניין בטיחותי

למעשה, כיום מעקות מרפסת הן כבר לא רק משהו בטיחותי שמתקינים כדי להגן מפני נפילות, אלא משהו שהוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית. ניתן להשיג כיום מגוון רחב מאוד של דוגמאות שונות של מעקות מרפסת, אשר יכולות לשדרג בצורה משמעותית את המראה הכללי של המרפסת ושל הבית שלכם. לעיצוב המעקה יש הרבה פעמים אפילו אפקט עיצובי גדול יותר מאשר פריטים אחרים בבית, גם בגלל הנוכחות היחסית משמעותית של המעקה, וגם בגלל העובדה שמדובר על משהו שרואים אותו גם מתוך הבית וגם מבחוץ. ולכן, במרבית המקרים אנשים שבאים לרכוש מעקה למרפסת לא מחפשים רק משהו שיהיה בטיחותי, אלא גם משהו שיוכל לסייע להם לשדרג את המראה הכללי של הבית.

סוגים שונים של מעקות מרפסת

בכדי לתת מענה לצורך העיצובי, פותחו סוגי מעקות מרפסת שונים אשר כל אחד ואחד מהם מתאים לסגנון עיצוב שונה. למשל: מעקות המשולבים בזכוכית הוא סוג נפוץ של מעקות למרפסת, שהן למעשה עשויות מאלומיניום שעליו מותקן לוחות זכוכית, מה שמוסיף למעקה הרבה מאוד יופי וסטייל. המחיר עבור מעקה למרפסת משולב זכוכית נע בדרך כלל בטווח המחירים של בין 1,500 ל – 2,500 ₪ למטר, כאשר המחיר מושפע מעיקר מעובי הזכוכית והשקיפות שלה. חשוב לדעת שעל פי התקן הישראלי זכוכית המשמשת כמעקה חייבת להיות זכוכית מחוסמת או רבודה, ובעובי של לפחות עשרה מ"מ. הסוג הפשוט יותר של מעקות מרפסת הוא מעקות מברזל ואלומיניום, כאשר המחיר עבור מעקות ברזל הוא כ- 800 עד 1,200 ₪ למטר, ואילו של מעקות אלומיניום כ- 900 עד 1,300 למטר. ישנם כל מיני דברים שמשפיעים על המחיר הסופי של המעקה, ובהם: סגנון העיצוב, צורת הצביעה, גובה הקומה שבה מתקינים את המעקה וכן הלאה, ולכן הצעת המחיר הסופית משנה מלקוח ללקוח.

אל מי פונים עבור התקנה של מעקות למרפסת?

ישנן לא מעט חברות אשר מתמחות בהתקנה של מעקות למרפסת, וכמו בכל תחום – יש את החברות היקרות יותר, ואת החברות הזולות. אולם, כאשר מדובר על תחום שהוא בראש ובראשונה משהו שקשור לבטיחות, חשוב מאוד שלא להקל ראש ולבחור דווקא בחברה מקצועית, אמינה ומומלצת. כזאת שאתם מקבלים עליה המלצות ואתם יודעים שמעסיקה אך ורק אנשי מקצוע עם ידע וניסיון רב בתחום. בסופו של דבר – מדובר על הבטיחות שלכם ושל הילדים שלכם, וכבר קרו לא מעט מקרים שהתקנה של מעקה על ידי אנשים שהם לא אנשי מקצוע גרמה לאסונות כבדים שהיה אפשר למנוע במעט מאוד כסף ומאמץ. ולכן, כדאי להשקיע עוד קצת כסף ולפנות דווקא אל חברה מקצועית ומובילה בתחום.

אאוטדור – המקום המוביל לרכישת מעקה למרפסת!

חברת אאוטדור, המתמחה פתרונות מתקדמים לתשתיות זמניות היא אחת החברות המובילות בישראל בהתקנת מעקות מרפסת, גידור זמני ובעוד מגוון מוצרי אאוטדור. החברה הוקמה בשנת 2001 כחברה להשכרת ציוד לאירועים גדולים, והפכה להיות ברבות השנים קבוצה עסקית מובילה אשר מעסיקה למעלה ממאה עובדים ופועלת במגוון רחב של תחומים. בין שלל הנושאים שבהם החברה מתמחה: גידור זמני ומחסומי קהל, הקמה של מבנים ניידים, הצללות וטריבונות, וכמובן – התקנה של מעקות מסוגים שונים. אם אתם רוצים להיות רגועים שבחרתם בחברה מקצועית ואמינה עבור ההתקנה של המעקה למרפסת, ולהיות רגועים שהשהייה אצלכם במרפסת לא מהווה סכנה עבורכם ועבור הילדים שלכם, אין ספק שבחירה באנשי המקצוע של חברת אאוטדור היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם!

מעקות מרפסת
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
דילוג לתוכן