הצעת מחיר מהירה
הצעת מחיר מהירה Flag of the Great Britain
Flag of the Great Britain
0
מעקה בטיחות זמני
יוני 19, 2024

למרבה הצער, ישנם לא מעט מקומות בהם מקיימים עבודות בכביש, אשר התחילו כבר לפני זמן רב אך סיומם לא נראה באופק. לעיתים מדובר על פרויקטים גדולים אשר ביצועם לוקח הרבה מאוד זמן, ולעיתים ישנן הפרעות ועיכובים שגורמים לפרויקט יחסית קטן להימשך הרבה מאוד זמן. במקרים כאלה התנועה בכביש הופכת להיות הרבה פחות נוחה, כאשר במקום מתקיימים הסדרי תנועה זמניים שנועדו לאפשר לתנועה להמשיך כמה שאפשר בזמן העבודות. הרבה פעמים גדרות ומעקות בטיחות שנמצאים בשגרה ומגנים על משתמשי הדרך מפני הסכנות השונות, מפורקים בזמן העבודות לצורך ביצוע העבודה. במקרים כאלה עלולה להיות סכנה למשתמשי הדרך השונים – בין אם זה הולכי רגל או נהגים שנוסעים בכביש.

אז מה אפשר לעשות כדי למנוע מצבים של סכנה?

השארת הסכנה על כנה היא כמובן לא משהו שאפשר להשלים אתו. אם במהלך העבודות מוסרים חלק מאביזרי הבטיחות ממקומם לצורך ביצוע העבודות, זו לא סיבה לגרום לסכנה למשתמשי הדרך. ולכן, בדיוק בשביל המקרים הללו ישנם אביזרים שונים המיועדים לשמירה על הבטיחות במקומות שבהם נדרש פתרון זמני. אחד מן האביזרים הללו הוא מעקה הבטיחות הזמני. מעקות בטיחות הן גורם חשוב מאוד בשמירה על בטיחות של נהגים, ולכן גם בזמן עבודות ישנה חשיבות לשימוש עם מעקה בטיחות זמני כדי למנוע מצב של נפילה. זוהי למעשה רק דוגמא אחת מתוך רבות שבה משתמשים עם מעקה בטיחות זמני.

מקרים נוספים שבהם משתמשים עם מעקה בטיחות זמני

ישנם עוד לא מעט מקרים שבהם נעשה שימוש עם מעקה זמני לצורך הגנה על בטיחותם של הנמצאים באזור. בין היתר:

  • אירועים גדולים – כמו אירועי ספורט, אירועים שבהם משתתפים זמרים גדולים, פסטיבלים וכד' אשר אליהם מגיע קהל רב ונדרשים פתרונות עבור הצרכים הבטיחותיים במקום. לדוגמא, משחק כדורגל גדול שאליו מגיעים קהלים של 2 קבוצות יריבות, יש צורך להשתמש עם מעקה בטיחות זמני עבור ביצוע הפרדת קהלים, יצירה של מסלולי הליכה בטוחים וכן הלאה.
  • אתרי בנייה – אתרי בנייה הם מטבע הדברים מקום שבו מתבצעות עבודות באופן זמני, ולכן יש צורך בשימוש עם פתרונות זמניים עבור שמירה על הבטיחות. פני השטח באתר בנייה משתנים כל העת, ויש צורך לדאוג שבכל מצב לא תהיה סכנה בטיחותית לשוהים בסביבת אתר הבנייה וגם לעובדים שמסתובבים בתוך אתר הבנייה.
  • מסיבות – גם מסיבות גדולות, בעיקר כאלו שנערכות בחיק הטבע דורשות הערכות בטיחות מתאימה, במיוחד כאשר מדובר על אזורים שקרובים לתהום או שיש בהם בורות שעלולים ליפול בהם אנשים. גם במקרה הזה מעקה בטיחות זמני ייתן את הפתרון הטוב ביותר.
  • אתרי תיירות – הרבה פעמים אתרי תיירות הם מקומות שלא רוצים לבנות בהם דברים קבועים כדי לא להרוס את הייחודיות של המקום, ויש צורך בשימוש עם דברים זמניים כדי לשמור על הסדר ועל בטיחותם של המבקרים במקום. ולכן, הרבה פעמים תוכלו לראות באתרי תיירות מעקות בטיחות זמניים אשר מגינים מפני נפילות או עוזרים לשמור על הסדר הציבורי במקום.

האם עדיף להשכיר או לרכוש מעקה בטיחות זמני?

למעשה, את ההחלטה האם להשכיר או לרכוש מעקה בטיחות זמני יש לקבל בהתאם לצרכים ולתוכניות העתידיות שלכם. אם אתם זקוקים למעקה בטיחות זמני רק לעיתים רחוקות, האפשרות הטובה ביותר היא כנראה השכרה בכל פעם של הכמות הנדרשת. כך אתם לא צריכים לשלם סכום כסף גדול בפעם אחת, ולא זקוקים למצוא מקום לאחסן בו את הציוד. אולם, אם אתם משתמשים עם מעקה בטיחות זמני ואביזרים מן הסוג הזה לעיתים יחסית קרובות, אין ספק שזול ונוח יותר לרכוש ולא להשכיר בכל פעם מחדש.

היכן ניתן להשכיר או לרכוש ציוד לאירועים גדולים?

רכישה או השכרה של ציוד בטיחות לאירועים כמו מחסומים, גדרות או מעקות ניתן לבצע אצל חברת אאוטדור – פתרונות מתקדמים לתשתיות זמניות בע"מ, אחת החברות הגדולות בתחום המציעה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות כמו השכרת גידור זמני לאירועים, השכרת מחסומים ועוד. אאוטדור מתמחה בגידור זמני ומחסומי קהל ואנשי המקצוע המנוסים שלה יוכלו לסייע לכם בבחירה האם כדאי לכם להשכיר את הציוד או לרכוש אותו, ואיזה סוג יתאים בצורה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם.

מעקה בטיחות זמני
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
דילוג לתוכן