הצעת מחיר מהירה
הצעת מחיר מהירה Flag of the Great Britain
Flag of the Great Britain
0
גדר איסכורית
יוני 30, 2024

אחד הפתרונות הנפוצים ביותר בתחום הגידור הוא גידור באמצעות גדר איסכורית. הכוונה היא לגדר שעשויה מיריעות פח אשר מגיעות במגוון רחב של מידות וגדלים, ומאפשרות גידור נוח של מקומות כמו אתרי בנייה שבהם יש צורך בטיחותי בגדר, בעיקר כדי למנוע מעבר של ילדים או אפילו אנשים מבוגרים אשר עלולים להיכנס לאתר הבנייה ולסכן את עצמם. למעשה, תנופת הבנייה בישראל וריבוי אתרי הבנייה גרמו לביקוש גדול לשימוש עם גדר איסכורית, וניתן להשיג אותה כיום במגוון של גדלים, מידות ודגמים שונים, כך שניתן להתאים לכל אתר בנייה את הפתרון שיהיה הבטיחותי והיעיל ביותר עבורו.

איפה אפשר לפגוש גדר איסכורית?

כאשר אנחנו הולכים ברחוב אנחנו נתקלים לא פעם באתרי בנייה אשר סביבם גדר איסכורית. גם אם לא מדובר על שכונה בבנייה, עדיין ישנם בניינים שעושים להם תמ"א או מקומות שמשפצים אותם, והם זקוקים לגדר שתמנע מהעוברים ושבים להיכנס לשטח שבו בונים ולסכן את עצמם. האחריות על התקנת הגדר היא על חברת הבנייה אשר צריכה לדאוג שאתר הבנייה שבאחריותה לא יהווה סכנה, וכמו כן עליה לעמוד במספר כללים הנדרשים לצורך בטיחות אתר הבנייה שאותם קובע החוק בישראל.

אילו כללים נוגעים לגידור של אתר בנייה?

כאמור, החוק בישראל קובע כמה וכמה כללים שצריך לשמור עליהם כדי לוודא שאתר הבנייה לא יהווה סכנה לאף אחד. בין היתר החוק קובע כי:

 • גדר של אתר בנייה חייבת להקיף את כולו ללא החרגות גם אם יש מקומות שרחוקים יותר מאזורי סכנה.
 • יש להשאיר לפחות מטר וחצי בין הגדר אל הכביש, בכדי לאפשר מעבר בטיחותי להולכי הרגל שלא יצטרכו לרדת מן המדרכה לצורך מעברם.
 • את הגדר יש להתקין בצורה שלא תפריע לשדה הראייה של העוברים ושבים, ולא תסתיר תמרורים או כל שילוט אחר שנמצא ברחוב.
 • יש להתקין את הגדר בצורה שתמנע אפשרות של נפילת חפצים מאתר הבנייה על עוברי אורח.

כמו כן, ישנם כללים נוספים שאתר בנייה חייב לעמוד בהם כמו – שילוט המראה להולכי הרגל את המעבר, שילוט בנוגע לטיבו של אתר הבנייה ומיהם האחראים בו, דרכים ליצירת קשר איתם, ועוד כל מיני כללים שאינם נוגעים דווקא לעניין הגדר ולכן לא נמנה אותם פה.

שימושים נוספים בגדר איסכורית חוץ מאתרי בנייה

גדר איסכורית משמשת לעיתים במקומות נוספים חוץ מאתרי בנייה. לדוגמא:

 • גידור של שטחיים חקלאיים למניעה של כניסת בעלי חיים או גנבים לשטח החקלאי.
 • אירועים גדולים שבהם רוצים לגדר בצורה כזאת שלא ניתן לצפות מעבר לגדר.

ועוד לא מעט מקומות שבהם בוחרים להשתמש דווקא בגדר איסכורית מסיבות שונות.

למה גדר איסכורית פופולרית כל כך?

לגדר איסכורית יש יתרונות רבים שהופכים אותה להיות הפתרון הטוב ביותר עבור אתרי בנייה ומקומות רבים נוספים. בין היתר:

 • עמידות וחוזקה רבה – ישנה חשיבות רבה לגדר חזקה שלא תפגע בקלות מפגיעת חפצים.
 • גדר שקשה לטפס עליה – חשוב במיוחד לאור הנטייה של נוער וילדים משועממים לנסות ולהיכנס לאתרי בנייה בשעות הלילה.
 • זולה מאוד לייצור – וממילא המחיר שלה לא גבוה ולא מכביד על עלויות הבנייה.
 • עמידה בצורה טובה בתנאי מזג אוויר שונים – למעט מקרים חריגים ממש, תנאי מזג האוויר לא אמורים לגרום לגדר לקריסה או לנזקים כאלה ואחרים.
 • ההרכבה שלה נחשבת לקלה במיוחד – וכך אפשר להתקין אותה במהירות מבלי לעכב את תהליך הבנייה.

מהסיבות הללו ברוב מוחלט של אתרי הבנייה ברחבי הארץ ניתן לראות שבוחרים להשתמש דווקא עם גדר איסכורית לצורך גידור המקום, ולא עם פתרונות גידור אחרים שקיימים בשוק.

אל מי פונים להשכרה של גדר איסכורית?

ישנן לא מעט חברות אשר מתעסקות עם גידור זמני להשכרה, אשר ישמחו לספק לכם חבילה עם גדר איסכורית לפי הצורך. עם זאת, חשוב מאוד לבחור דווקא את שירותה של חברה מקצועית ואמינה בתחום, אשר תספק לכם שירות לקוחות מקצועי ומענה זמין ומידי לכל שאלה או בעיה שעלולה להתעורר. אחת החברות המובילות כיום בתחום היא חברת אאוטדור – פתרונות מתקדמים לתשתיות זמניות בע"מ אשר מספקת מגוון גדול מאוד של פתרונות גידור, מעקות, ציוד לאירועים גדולים ועוד. אצל אאוטדור תוכלו להשכיר או לרכוש גדר איסכורית במגוון רחב של מידות ודגמים לפי הצורך, והכול עם שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

 

 

 

 

גדר איסכורית
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
דילוג לתוכן